Durmuslarotomotiv.com.tradresine girerek hizmetler ile ilgili bilgi almak ve yararlanmak istemeniz sebebiyle bize kişisel verilerinizi vermektesiniz. Durmuşlar Otomotiv İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna verdiğimiz önem doğrultusunda bize ilettiğiniz kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak talebinizin yerine getirilmesi, hizmetlerimizin temini ve sözleşmeniz çerçevesinde işlenmekte ve saklanmakta olup, mevzuat uyarınca sözleşmenizin ve verdiğimiz hizmetin gerektirdiği ölçüde yurtiçi veya yurtdışı iş ortakları ve ana ortaklar ile paylaşılabilecektir.

Şirketimiz tarafından toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verilerinize ilişkin olarak Kanun kapsamındaki haklarınızla ilgili Aydınlatma Metnine ve Durmuşlar Otomotiv KVKK Gizlilik Politikasına https://durmuslarotomotiv.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Muvafakatinizi geri almak istemeniz halinde ilgili talebinizi bilgi@durmuslarotomotiv.com.tradresine e-posta atarak iletebilirsiniz.

  • Durmuşlar Otomotiv Aydınlatma Metnine ve Durmuşlar Otomotiv KVKK Gizlilik Politikasına https://durmuslarotomotiv.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasiadresinden ulaşıp bilgi edindim. Durmuslarotomotiv.com.tradresine girerek hizmetler ile ilgili yararlanmak istemem sebebiyle ilettiğim kişisel verilerimin yukarıda ve Aydınlatma Metni’nde yazılı amaçlar ile sınırlı olarak kullanılmasına ve yurtiçi veya yurtdışı iş ortakları ve ana ortaklar ile paylaşılmasına izin veriyorum.
  • Kişisel verilerimin; Durmuşlar Otomotiv’in ve alt markalarının gelecekteki ürün teklifleri ve promosyonları hakkında haberdar edilmek amacıyla kullanılmasına/işlenmesine onay veriyorum.
  • Kişisel verilerimin; Durmuşlar Otomotiv’in belirli ticari ortaklarının gelecekteki ürün teklifleri ve promosyonları hakkında haberdar edilmek amacıyla paylaşılmasına onay veriyorum.