Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti kavramlarını temel alarak kurduğumuz ve bugüne kadar geldiğimiz Durmuşlar Otomotiv firmamız ile çözüm ortaklarımızı en güvenilir ürünlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizler için geniş ürün yelpazemize ekleyeceğimiz her bir ürünü özenle seçiyor ve yüksek performans ürünleri tercih etmeye özen gösteriyoruz. Çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti sağlamak için Maxion Jantaş Jantlarının ana dağıtıcılığını üstleniyoruz. Türkiye’nin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen Jantları ile sizleri buluşturmak için özenle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Maxion Jantaş Jantları Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen jantlardır. Hemen hemen tüm ticari araçlara uyumlu olan bu jantlar yüksek kaliteli ve uzun ömürlü jantlardır. Hafif ticari araçlar, otobüsler, midibüsler, kamyonlar, römorklar ve hatta askeri araçlar gibi farklı birçok çeşit araca uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Güvenli sürüş deneyimi baz alınarak üretilen Maxion Jantaş jantları yüksek kalite ve uzun ömür garantisi sunmaktadır. Alüminyum ve çelik seçenekleri bulunan jantlar arasından ihtiyacınıza ve aracınıza en uygun olanı seçerek üstün performansa kolayca kavuşabilirsiniz. Hafif ve sağlam materyallerden üretilen jantlar sayesinde oluşabilecek jant ve lastik hasarlarını minimum seviyeye indirebilir ve ayrıca yakıt tüketiminde tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda jant seçiminde en önemli unsur jant boyutudur. Konforunuzu ciddi oranda değiştirecek jant boyutunun doğru seçilmesi gerekir. Maxion Jantaş jantlarının geniş boyut seçenekleri içinden profesyonel ekibimize danışarak aracınıza en uygun boyutu seçebilir, konforunuzu zirveye çıkarabilirsiniz. Üstelik geniş jant genişliği sayesinde üstün viraj hakimiyetine ulaşmanız mümkün.

Durmuşlar Otomotiv güvencesi ile yüksek kalite ve performans sağlayan jantlar arasından aracınıza en uygun olanına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.