Durmuşlar Otomotiv İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi

1983 yılında oto yedek parça sektöründe tedarikçi olarak “Oto Ayhan” adı ile İstanbul Ümraniye’de ticari hayatına başlayan firmamız, 1988 yılında ünvan değişikliği ile Durmuşlar Otomotiv İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında ilk kurumsallaşma adımını atmıştır.Ticarete ilk 1983 yılında oto yedek parça ile başlayan firmamız 1996 yılında ticari ürün yelpazesine Türkiye’deki ilk lastik üreticisi olan Türk Pirelli Lastikleri AŞ.’nin yetkili satıcısı olmak suretiyle satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

Kısa sürede Pirelli’nin en büyük bayilerinden biri haline gelen firmamız 2003 yılında Ümraniye Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Kadosan sanayi sitesinde 2. Lastik satış ve servis mağazasını açarak büyümesine devam etmiştir. 2005 yılında İnci Holding ile Maxion ağır vasıta jantları satışı Ana bayiliği, 2007 yılında İnci Akü Ana bayiliği ile ürün ve hizmet ağını genişleten firmamız, gelen müşteri talepleri ve sektörde büyüme planları çerçevesinde 2010 yılında lastik, akü ve jant ile ilgili olarak kapsamlı bir tesis yapmaya karar vermiştir. Bu bağlamda İstanbul Sancaktepe ilçesinde 2100 m2 olan, içerisinde 3800 m2 kapalı kullanım alanına sahip son teknoloji servis ekipmanları ile donatılmış tesisimizi kısa bir sürede bitirerek sektörün hizmetine sunmaya başlamıştır.

Durmuşlar Otomotiv olarak hedefimiz sektördeki yenilikleri ve yılları aşan tecrübemizi harmanlayıp, herbiri branşında uzman kadrosu ile müşteri taleplerine cevap verebilmektedir.Durmuşlar Otomotiv 1988 yılından beri Pirelli lastikleri Ana bayii olarak hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini büyüten firmamız günümüzde geniş lastik ağı ve sistemli çalışan ekibiyle sizler için daima kendini geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Farklı sektörlerdeki yenilikçi teknolojileri hizmet sektörüne entegre ederek, fark yaratan hizmet deneyimi sunmak ve müşterilerimiz ile uzun vadeli çözüm ortaklığı kurmaktır.

Misyonumuz

Güncel teknolojik altyapıları daima yakından takip ederek, müşteri ihtiyaçlarını analiz etmek ve vizyonumuz doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırarak sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Durmuşlar Otomotiv İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi

Veysel Karani Mh. Osmangazi Cd. No.203 Durlas Plaza

Sancaktepe / İstanbul

444 92 51 – bilgi@durmuslar.com.tr

VD: Sultanbeyli – VN: 3170045637

Prometeon Pirelli Ağır Vasıta Lastikleri

Pirelli Otomobil Lastikleri

Özka İş Makinası Lastikleri

İnci GS Yuasa Akü 

Maxion Jantaş