Durmuşlar Otomotiv olarak köklü geçmişimizle ve yenilikçi çalışma prensibimiz ile çözüm ortaklarımız ile buluşmaya devam ediyoruz. Tüm çözüm ortaklarımızı ihtiyaçlarına en uygun ürünlerle ve hizmetlerle buluşturuyoruz. Ürün ve servis kalitesine değer veren çalışma anlayışımız ile Enerji grubu ürünlerimiz için de en iyisini seçmeye özen gösteriyoruz. Enerji Grubu ürünlerimiz için Türkiye’nin en çok sevilen markası İnci Akü’yü tercih ediyoruz. Müşterilerimize en iyi performansı sağlamak için İnci Akü’nün ana dağıtıcılığını üstlendik. 2018 yılında çözüm ortaklarımızın tercihleri ile Türkiye birincisi olduk. Çözüm ortaklarımızın desteği ve güveni ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Türkiye’de ve dünyada en çok sevilen ve tercih edilen İnci Akü ürünleri ile kalite ve yüksek performansı bir araya getiriyor. Yeni teknoloji trendi ile üretilen İnci Akü ürünleri kalite ve performans düzeyi arttırılarak, şarj ve deşarj işlemlerinde oluşacak deformasyonları engellemektedir. Bu sayede tercih edeceğiniz İnci Akü ürünlerini uzun yıllar güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz.

Aküler kullanım alanlarına göre seçilmelidir. Otomotiv aküler, Traksiyoner aküler ve Stasyoner aküler olarak 3 ana gruba ayrılırlar. Aynı zamanda içerisinde bulunan metal cinsleri de ürünleri birbirinden ayıran özellikleridir. Geniş ürün kataloğundan kullanım alanına, verimlilik ve performans beklentilerine göre çözüm ortaklarımız için en uygun olan ürünleri özenle sizler için seçiyoruz.

İnci Akü enerji ürünleri start- stop jeneratif frenleme sistemlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Diğer akü modellerine oranla çok daha yüksek performans sağlar ve kullanım ömrü uzundur. Yeni nesil teknolojilere uyumlu olarak üretilen İnci Akü ürünleri 3.5 kat daha uzun çevrim ömrüne sahiptir. Aynı zamanda bu ürünlerde %30 daha fazla marş basma kapasitesi ve hızlı şarj uyumu özellikleri bulunmaktadır.

Siz de aracınız için en doğru kararı vermek istiyorsanız Durmuşlar Otomotiv’in profesyonel ekibinden destek alabilir, en doğru ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.