Durmuşlar Otomotiv ailesi olarak müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımız ve yenilikçi vizyonumuz ile çözüm ortaklarımızı en kaliteli ve en güvenilir ürünlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sektörünün lideri olan Pirelli otomobil lastiklerinin İstanbul bayiliğini yapmakta olduğumuz şirketimiz ile Türkiye’deki araç sahiplerinin 1 numaralı tercihi olarak hizmet veriyoruz.

Çözüm ortaklarımıza her zaman yüksek ürün kalitesi vaat ettiğimiz geniş ürün yelpazemizde oto/hafif ticari araçlar için önerdiğimiz lastiklerimiz Pirelli PZERO serisi araç lastikleridir. PZERO serisi araç lastikleri Pirelli’nin köklü geçmişinden gelen eşsiz deneyimi ve sahip olduğu üstün teknoloji ile ürettiği ultra yüksek performans sağlayan ürünlerdir. Pirelli araç lastikleri her otomobil için uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Her otomobile kolaylıkla uyum sağlayan Pirelli otomobil lastikleri aracınızın performansını maksimum seviyeye çıkarma imkanı sunmaktadır. Geliştirilmiş geniş ürün seçenekleri ile her ihtiyaca, her koşula ve her amaca uyum sağlayacak özelleştirmelere sahiptir. Sektörün ileri gelen otomobil üreticileri ile birlikte tasarlanan Pirelli PZERO otomobil lastikleri, mevsim koşulları, ürün teknolojisi ve lastik boyutu gibi birçok farklı parametreye uyum sağlayacak seçenekleri ile aracınız için en uygun oto lastiğine ulaşmanızı sağlıyor.

Pirelli’nin geliştirdiği PZERO araç lastikleri ekstrem performans elde etmek için geliştirilmiştir. Spor otomobillerde performansı zirveye çıkarabilmek amacı ile dizayn edilen lastikler birçok zorlu testten geçmiş ve testleri başarı ile sonuçlandırmıştır. Dinamik Asimetrik Kontur teknolojisi kullanılarak üretilen otomobil lastikleri oluşabilecek deformasyonları minimum seviyeye indirerek aracın hızı fark etmeksizin tek tip lastik izini vaat ediyor.

Farklı hava koşullarında üstün yol tutuşu ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Pirelli araç lastikleri kullanıcılarını güvenli ve konforlu sürüş deneyimi ile buluşturuyor. Aynı zamanda bu ürün oldukça sağlam ve dayanıklı oluşu ile çözüm ortaklarına uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda PZERO serisi oto/hafif ticari araç lastiklerinde ses düzeyi minimum seviyeye indirilerek sessiz bir sürüş keyfi amaçlanmıştır. Üründe kullanılan materyaller sayesinde yuvarlanma direncinde ise yüzde 15 oranında azalma sağlanmıştır.

Durmuşlar Otomotiv olarak sizleri aracınızın performansını en üst seviyeye çıkaracak olan Pirelli araç lastikleri ile tanıştırmaktan ve aracınıza en uygun lastiği bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.