Durmuşlar Otomotiv olarak müşteri memnuniyeti odağı ile hazırladığımız ürün kataloğumuza her geçen gün yüksek kalitede ve üstün performans sağlayan ürünler eklemeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklarımız için yenilikçi ve teknoloji temelli çalışma prensibimiz ile piyasadaki en iyi ürünleri bir araya getiriyoruz. İş makinelerine sahip olan çözüm ortaklarımız ile en iyi ürünleri buluşturabilmek adına ÖZKA lastiklerinin ana dağıtıcılığını üstlendik. Türkiye’nin dört bir yanından araç sahiplerini sektörün en köklü markası olan ÖZKA lastikleri ile buluşturmaya devam ediyoruz.

ÖZKA iş makinesi lastikleri uluslararası standartlara uygun, güvenli ve güçlü ürünlerdir. İş makinesi lastiklerinde en çok aranan özellik her türlü çalışma koşulunda kullanıma uygun olmasıdır. Özka iş makinesi lastikleri derin olukları ve özenle tasarlanmış sırt deseni sayesinde kullanıcılarına her yüzeyde rahatlıkla kullanım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda zor koşullara uyumlu materyaller kullanılarak üretilen lastikler taş ve yabancı madde kesiklerine, kopmalara ve kırılmalara ve aşınmalara karşı üstün dayanıklılık sağlar. Uzun ömürlü ve güvenli bir sürüş sağlayan ÖZKA lastiklerini uzun yıllar kullanabilir ve bu sayede tasarruf edebilirsiniz.

ÖZKA lastiklerinin merkezinde özel tasarlanan barlar kullanılmıştır. Bu sayede lastiklere çatlama ve yorulmalara karşı dirençli bir yapı kazandırılmıştır. Ağır şartlara uyumlu olarak güçlü bloklar kullanılarak dizayn edilen ürünlerde uzun servis ömrü sağlanarak kullanım kolaylığı elde edilmektedir. Güçlü bir diş yapısı ve geniş desen tasarımı sayesinde iş makinelerinde yüksek çekiş gücü sağlayarak aracınızın performansını arttırmaktadır.

İş makinelerinden yüksek performans almak ve zorlu koşullarda güvenilir bir kullanım deneyimi yaşamak istiyorsanız Durmuşlar Otomotiv ailesi olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte sizleri ÖZKA iş makinesi lastikleri ile tanıştırmaktan mutluluk duyarız.

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ : 0533 659 24 86