Uzun yıllardır müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını temel alarak oluşturduğu vizyonu ile Durmuşlar Otomotiv çözüm ortaklarını en güvenilir ürün ve hizmetlerle buluşturmaktadır. Yılların kazandırdığı deneyim ve bilgi birikimi ile Durmuşlar Otomotiv piyasasının en iyi ürünlerini sağlıyor olmasının yanı sıra üst düzey araç servis hizmetleri de sağlamaktadır.

Durmuşlar Otomotiv, İstanbul Sancaktepe lokasyonunda konumlanan ProTruck adını verdiği tam donanımlı alanında çözüm ortaklarına kaliteli ve güvenilir servis hizmetleri vermektedir. Başta ağır vasıta araçlar olmak üzere Durmuşlar Otomotiv’in geniş servis alanında her tip araca uygun donanım ve ekipman ile hizmet verilmektedir. 2100 m2’lik büyük ve geniş bir arazide yer alan ProTruck merkezi 3800 m2’lik geniş kapalı kullanım alanı ile yüksek araç kapasitesine sahiptir. Bu sayede her yıl yüzlerce aracın bakım ve servis hizmetlerini yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmektedir.

Durmuşlar Otomotiv’in ev sahipliği yaptığı ProTruck merkezi yeni nesil üst düzey teknoloji ürünleri ile donatılmıştır. ProTruck merkezi, araç bakımı ve servis hizmetleri için donanımlı ekipmanları ve deneyimli personelleri her yıl yüzlerce aracın onarımını üstlenmektedir. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlama misyonu ile çalışan Durmuşlar Otomotiv, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek en iyi hizmeti sağlamak için güçlü ekipmanlarına her geçen gün bir yenisini eklemektedir.

Şirketin köklü geçmişinin getirdiği eşsiz deneyimleri ve yenilikçi vizyonu ile yetişen, otomotiv servis hizmetleri konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Güven, kalite ve müşteri memnuniyeti prensiplerine bağlı olarak çalışan ekibi, güler yüzü ile de müşterilerini merkezden memnun bir şekilde uğurlamaktadır.

Kaliteli ve güvenilir servis hizmetleri için ProTruck merkezimizi ziyaret edebilir, aracınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz.