Durmuşlar Otomotiv köklü geçmişinin beraberinde her geçen gün gelişen teknolojileri hizmet sektörüne entegre ederek, fark yaratan hizmet deneyimini sunmayı amaçlamıştır. Bu vesileyle müşterilerimiz ile uzun vadeli olarak çözüm ortaklığı ilişkileri kurmaktayız. Branşlarında uzmanlaşmış kadromuz ile müşterilerimizin taleplerine 7/24 cevap verebiliyoruz. Ayrıca her geçen gün kendini büyütmeyi ilke edinmiş firmamız, sizler için sürekli olarak hizmetlerini geliştirmektedir. Çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını şeffaflık, hızlılık ve sıkıntısız şekilde karşılamak için sunulan hizmetleri özel ayrıcalıklara ve avantajlara çeviriyoruz.

 

Durmuşlar Otomotiv yol yardım sistemi uluslararası standartlara uygun olarak ön plana çıkmaktadır. Yol yardım sistemimiz ile 7/24 problemsiz şekilde Türkiye’den ve Avrupa’dan destek alabilirsiniz. Aracınızın yolda kaldığı bölgeye gönderdiğimiz ağır vasıta çekicimiz 2 saat içerisinde ulaşım sağlamaktır. Üstelik sadece arama özelliği ile değil WhatsApp konum servisi hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Filonuzun işlerine duraksamadan devam etmesine olanak tanımak için herhangi bir sebeple yolda kalırsanız araçlarımız yardımınıza yetişecektir. Buradaki en önemli husus diğer firmaların aksine, bir lastik firması olarak müşterilerimizin yaşadığı problemleri sebep gözetmeksizin hızlıca çözümlemek için harekete geçmemizdir.

 

Olumsuz yol ve hava koşullarından veya diğer sebeplerden dolayı aracınız yola çıkamaz hale geldiğinde müşteri asistanımızı 7/24 arayarak yardım talep edebilirsiniz. Durmuşlar Otomotiv’in tahsis ettiği yol yardım hizmetleri 24 saat 365 gün boyunca en kısa zamanda en uygun hizmeti çözüm ortaklarımıza sunar.  Güncel teknolojik altyapılarımız daima yakından takip ediyoruz ve benimsediğimiz vizyonumuz doğrultusunda hizmet kalitemizi gün geçtikçe daha da arttırıyoruz. Durmuşlar Otomotiv ailesi olarak bütün sıkıntılarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.